نی نی بان: کدام یک از مادران مشهور بیمارستان را رها کردند و کودک‌شان را در خانه به دنیا آوردند؟. 1. آنا تربنسکایا. آنا تربنسکایا کودک خود را در خانه متولد کرد. طرفدار برنامه رقص با ستارگان (Dancing With The Stars) دختر خود آمالیا میلان را در 18 ژانویه در خانه به دنیا آورد. تربنسکایا و همسرش نوین میلان این جمله را گفتند: «ما از تولد کودک زیبا و سالم خود به هیجان آمدیم. از این خوشحال‌تر نمی‌توان بود. ». 2. آلیسون هانیگان. ستاره سریال چگونه مادرت را ملاقات کردم؟( How I Met Your Mother) ما ...

نی نی بان: کدام یک از مادران مشهور بیمارستان را رها کردند و کودک‌شان را در خانه به دنیا آوردند؟

 

1.       آنا تربنسکایا

آنا تربنسکایا کودک خود را در خانه متولد کرد. طرفدار برنامه رقص با ستارگان (Dancing With The Stars) دختر خود آمالیا میلان را در 18 ژانویه در خانه به دنیا آورد. تربنسکایا و همسرش نوین میلان این جمله را گفتند: «ما از تولد کودک زیبا و سالم خود به هیجان آمدیم. از این خوشحال‌تر نمی‌توان بود.»

 

مشاهیر و زایمان در خانه - تصویر 1

 

 

2.      آلیسون هانیگان

ستاره سریال چگونه مادرت را ملاقات کردم؟( How I Met Your Mother) مادری است که هر دو کودک خود، ساتیانا و کیوا، را در خانه به دنیا آورد. هانینگان می‌گوید:«شاید این روش برای تمام مادران مناسب نباشد اما برای من قطعا بهترین انتخاب بود. هیچ وقت درباره آن مردد نبودم. مطمئنا اگر مجبور بودم به بیمارستان بروم، این کار را می‌کردم اما خدا رو شکر همه چیز به خوبی پیش رفت و تجربه‌ با شکوهی را برای من باقی گذاشت.»

 

مشاهیر و زایمان در خانه - تصویر 2

 

 

3.     آلانیس موریست

زایمان پسر آلانیس موریست، به نظر سخت می‌رسید. طبق گفته این خواننده: «من زایمانی طبیعی در تخت خانه‌ام داشتم که خیلی طول کشید- بیشتر از 25 ساعت- و طاقت‌فرسا بود. من ساکت بودم و این برای من عجیب نبود. در تمام این مدت همسرم کنارم بود و این تمام چیزی بود که من می‌خواستم.»

 

مشاهیر و زایمان در خانه - تصویر 3

 

 

4.     گیسل باندچن

گیسل باندچن و همسرش بردی هر دو کودک‌شان، بنجامین و ویوین، را در خانه به دنیا آوردند. تجربه‌ای که گیسل از تغییر زندگی‌اش توضیح می‌دهد. طبق نظر این مدل: «زایمان سخت‌ترین و متفاوت‌ترین تجربه‌ زندگی من بود. من دعا کردم که بتوانم کودکانم را در خانه خود، جایی که پر از عشق است و در آن‌جا احساس امنیت می‌کنم، به دنیا آورم. واقعا تجربه‌ای عالی بود. من در آن لحظه هرگز احساس ضعف نکردم بلکه برعکس، بسیار قوی بودم.»

 

مشاهیر و زایمان در خانه - تصویر 4

 

 

5.     اوانگلین لیلی

بازیگر سریال گمشده‌، اوانگلین لیلی، پسر خود را در خانه به دنیا آورد. او در برنامه نمایش امشب گفت: «من تصمیم گرفتیم کودک‌مان را در خانه به دنیا آورم زیرا می‌خواستم که زایمانی طبیعی داشته باشم و این حدود 30 ساعت طول کشید.»

 

مشاهیر و زایمان در خانه - تصویر 5

 

 

6.      پاملا اندرسن

چه کسی می‌دانست؟ پاملا اندرسن پسرانش، براندن و دیلان، را در خانه به دنیا آورد. او می‌گوید «من هر دو زایمان‌ام در خانه، به صورت طبیعی در آب و با وجود تنها یک ماما بوده است.»

 

مشاهیر و زایمان در خانه - تصویر 6

 

 

7.     جنیفر کانلی

جنیفر کنلی اولین دختر خود، آگنس لارک، را با روش زایمان در آب در سال 2011 به دنیا آورد. همسرش پل بتانی برای کمک، مثل مامای کنلی، در کنار او بود. او دو پسر بزرگ‌تر به نام‌های کای و استلن نیز دارد.

 

مشاهیر و زایمان در خانه - تصویر 7

 

 

8.     سیندی کروفورد

سیندی کروفورد هر دو کودک‌اش را در خانه به دنیا آورد. دلیل اصلی‌اش چه بود؟ خلوت. مادر او پس از زایمان دختر مدل‌اش می‌گوید: «در شرایطی که آن‌ها هستند، این روش بهترین انتخاب بود. آن‌ها دیگر نگران این که کودک‌شان را به بیرون ببرند و کسی آن‌ها را تعقیب کند، نبودند. زایمانی خصوصی در کنار خانواده و دوستان.»

 

مشاهیر و زایمان در خانه - تصویر 8

 

 

9.      مریل استریپ

اگر به زایمان‌هایی که در خانه انجام می‌شد جایزه اسکار می‌دادند، بدون شک نصیب مریل استریپ می‌شد. برنده جایزه بهترین بازیگر زن و مادر 4 فرزند یکی از فرزندان‌اش را در خانه به دنیا آورد.

 

مشاهیر و زایمان در خانه - تصویر 9

 

 

10.    دمی مور

دمی مور هر 3 دخترش، رومر، اسکات و تلولا، را در خانه به دنیا آورد.

 

مشاهیر و زایمان در خانه - تصویر 10

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه