نی نی بان: باز هم زمان آن رسید که ما به 12 ماهی که گذشت نگاهی بیاندازیم(درست است 11 ماه و 2 روز) به لحظه‌های خبرسازی که تاریخ‌ساز شدند و ما را به بحث درباره‌شان واداشتند. ما در اینجا 10 مورد از جنجالی‌ترین لحظه‌های والدین مشهور سال 2013 را به شما معرفی می‌کنیم. شاهزاده جرج. تولد شاهزاده جرج قابل پیش‌بینی‌ترین بارداری و تولد در سال‌های اخیر بود. از اقامت کیت در بیمارستان به علت بیماری شدیدش گرفته تا نمایش خنده‌دار پرستاران در کانال اف. ام تودی (Today FM)، کمد لباس زایمان‌اش، فشار‌های مداوم ...

نی نی بان: باز هم زمان آن رسید که ما به 12 ماهی که گذشت نگاهی بیاندازیم(درست است 11 ماه و 2 روز) به لحظه‌های خبرسازی که تاریخ‌ساز شدند و ما را به بحث درباره‌شان واداشتند. ما در اینجا 10 مورد از جنجالی‌ترین لحظه‌های والدین مشهور سال 2013 را به شما معرفی می‌کنیم.

 

شاهزاده جرج

 

تولد شاهزاده جرج قابل پیش‌بینی‌ترین بارداری و تولد در سال‌های اخیر بود. از اقامت کیت در بیمارستان به علت بیماری شدیدش گرفته تا نمایش خنده‌دار پرستاران در کانال اف.ام تودی (Today FM کمد لباس زایمان‌اش، فشار‌های مداوم ناشی از اخبار منتشر شده، مراسم و جشن‌های مربوط به تولد کودک و خبری که تا بیرون بیمارستان نیز پیش رفت. این نوزادی است که برای قرن‌ها در خاطر‌ه‌ها خواهد ماند.

 

شاهزاده جرج کمبریج! به سومین دوره پادشاهی خوش آمدی.

 

 

تام کروز

 

سال گذشته تام کروز به جرم ترک دخترش سوری، مجبور شد در دادگاه حاضر شود. او گفت که همسرش کتی هولمز او را ترک کرد، به همین خاطر او اولین روز مدرسه دخترش را از دست داد و ما‌ه‌ها از ملاقات او محروم بود. این خبر در نشریه امریکایی یو اس مگزین نیز منتشر شده بود.

 

 

کری هارت

 

کری هارت، قهرمان موتورسواری و همسر پینک، عکسی از خود در حالی که دختر کوچکش را بدون کلاه ایمنی در حال موتور سواری در آغوش گرفته بود، برای رسانه‌های اجتماعی ارسال کرد. پینک به دفاع از او گفت: «اگر هر کدام از شما در موتور سواری تجربه‌ای بیشتر از همسر من دارید، آن وقت به نظرات شما درباره این‌که او چگونه باید دخترم را سوار موتور کند، گوش خواهم داد.»

 

کریسی سوان

 

کریسی سوان، شخصیت معروف رادیو و تلویزیون، محبوبیت خود را هنگامی از دست داد که عکسی از سیگار کشیدن او در حالی که سومین کودک خود را باردار بود، در نشریات مختلف منتشر شد. او با چشم‌هایی پر از اشک اعتراف کرد که چون توان ترک سیگار را نداشت، تا کنون آن را از همه مخفی کرده است.

 

تام کروز در دادگاه، به جرم ترک دخترش - تصویر 4

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه