بیوگرافی آرزو حکیمی؛ قایقران تیم ملی

جوان ایرانی: آرزو حکیمی: جوانترین ورزشکار ایران در المپیک هستم

آخرین سهمیه ی قایقرانی ایران در المپیک لندن توسط آرزو معتمدی بدست آمد اما او نتوانست سهمیه اش را حفظ کند و آرزو حکیمی بلیت ۲۰۰ متر کایاک بازی های لندن را از او گرفت. معتمدی در رقابتهای قهرمانی آسیا در تهران در شرایطی که در جایگاه چهارم قرار گرفت به دلیل حضور ۳ نفر اول در المپیک لندن موفق به کسب سهمیه شد اما در مسابقه انتخابی داخلی نتوانست نتیجه خوبی بگ��رد و جایش را با آرزو حکیمی جوان ۱۷ ساله ایرانی عوض کرد.

آرزو حکیمی بانوی آینده دار ایران در فاصله چند ماه به المپیک عازم رقابتهای جهانی شد و نتایج قابل قبول نیز کسب کرد و بعد از بازگشت به ایران اردوهایش را در دریاچه آزادی ادامه داد. حکیمی با سن و سال کمی که دارد همانند دیگر پاروزنان المپیکی ایران در لندن به جنگ رکوردهایش خواهد رفت. او در این رویداد بزرگ ورزشی حریفان قدرتمندی دارد اما معتمدی با توجه به سن کمش می تواند در آینده به یک پدیده در این رشته تبدیل شود.

آرزو حکیمی

حکیمی درباره حضورش در المپیک می گوید: ” فکر می کنم جوانترین ورزشکار ایران در المپیک خواهم بود. خوشحالم که می توانم در چنین سنی المپیک را تجربه کنم و هدفم این است که بهترین نتیجه را در این رقابت ها به دست آورم.فکر می کنم که می توانم در المپیک رکورد خود را بهبود بخشم. پس از المپیک مسیر خود را به طور جدی تر ادامه خواهم داد. به المپیک بعدی هم فکر می کنم و تلاش دارم در مسابقات قهرمانی جوانان جهان مدال کسب کنم. ”

بیوگرافی آرزو حکیمی:

متولد ۲۹ فروردین ۱۳۷۴ در تهران

۱۳۸۸، سال ورود به تیم ملی

مجرد و دانش آموز سال سوم دبیرستان

اولین مربی : عابدین فیروز

مربی فعلی : یولداشف

** عناوین قهرمانی حکیمی:

سه مدال طلا و یک مدال برنز در قهرمانی آسیا ۲۰۱۱ تهران ۱۳۹۰

کسب مقام چهارم در رقابت های جوانان جهان ۲۰۱۱

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه